checking init param for environments

Centrum prasowe
  • +48 71 306 0900
  • ZMIEŃ KRAJ

    FIRMA:


    Kontakty z prasą

    Ameryka:


    Dan Barnhardt
    Infor
    U.S.A. and Canada
    +1 678 319 8457
    dan.barnhardt@infor.com

    Annie Elzey
    Edelman
    U.S.A. and Canada
    +312 233 1391
    Annie.Elzey@edelman.com

    Claudia Vazquez
    Infor
    Latin America
    + 54 11 4010 8079
    claudia.vazquez@infor.com


    Europa, Bliski Wschód i Afryka:

     
    Richard Moore
    Infor
    United Kingdom, Southern Europe, Middle East and Africa
    +44 121 615 8189
    richard.moore@infor.com

    Tanja Hossfeld
    Infor
    Europa centralna, północna i wschodnia
    +49 (0)89 800611-110
    tanja.hossfeld@infor.com


    Azja:

    Asako Hatta
    Infor
    + 813 -5339 4751
    asako.hatta@infor.com


    Kontakt z analitykami branżowymi:
    Sharon Sulc
    Infor
    +1 614 537 6634
    sharon.sulc@infor.com